Bugüne kadar binlerce bebeğe sahip olan Jinemed 2006 yılından bu yana Bursa'da da hizmet vermektedir.

Yirmibir yıl önce kurucumuz Prof Dr. Teksen Çamlıbel'in Türkiye'de ilk Tüp Bebek Merkezi'ni kuruşundan bu yana çok büyük gelişmeler kaydeden tüp bebek tedavisinde günüzmüzde kullanılan ICSI (yumurtanın sperm içine konulması işlemi) yöntemi yine ilk Jinemed'te gerçekleşmiştir.

Tüm bu ilklerle yola çıkan Jinemed 2006 yılında Bursa'da bir şubesini açtı ve açıldığı günden bu yana benim direktörlüğümde hizmetine devam etmektedir. Embriyoloğumuz Feyhan Elibol Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ndeki uzun yıllar süren deneyimleri ile Jinemed Bursa'nın Embriyoloji Laboratuvar Sorumlusu olarak açılışımızda ekibimize dahil oldu ve elde ettiğimiz başarılarda başrollerde oynadı.

Ulaşılabilirlik konusunda hastalarımıza sıkıntı yaşatmamak bizim için önemlidir. Tedavi gören hastalarımız tedavileri sırasında ve sonrasında gebelikleri süresince alanında uzmanlaşmış IVF hemşirelerimize ve doktorumuza 24 saat ulaşabilmekte ve en ufak tereddütlerine anında cevap bulmaktadırlar. Gerek medikal gerekse idari kadromuz siz çocuk sahibi olma isteği ile bize başvuran hastalarımıza tedavinin yükünü hissettirmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Her yedi çiftten birinin çocuk sahibi olamama şikayeti yaşadığı ve Tüp Bebek Merkezlerinin sayısının artmaya devam ettiği günümüzde iyi bir merkez seçmekte hayli zor bir hal almaya başlamıştır.İyi bir merkezde bulunması gereken en önemli özellikler; Üremeye Yardımcı Teknikler konusunda sertifika almış Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanının başarısı ve tecrubesi,Embriyoloji Laboratuvarının tam donanımlı olması,Embriyoloğun tecrubesi,iyi bir ekip çalışması ve tabiî ki kendinizi güvende hissetmenizdir.Tüm bu özelliklere sahip olmak ve teknolojiye ayak uydurmak için her geçen gün kendini tazeleyen merkezimiz son teknoloji ile donatılmış Embriyoloji Laboratuvarı,Ameliyathanesi ve Uzman kadrosu ile Bursa'nın merkezinde yer almaktadır.

Unutmayın..Bir yıllık korunmasız ilişkiye rağmen gebelik elde edemiyorsanız mutlaka bir üremeye yardımcı tedavi merkezi ile iletişime geçerek uzman görüşüne başvurmalısınız..Bu süreçte ben ve ekibim daima yanınızda ve yakınınızdayız..

Saygılarımla..

Op.Dr. Murat ERDEMİR
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Jinemed Tüp Bebek Merkezi Bursa IVF Ünite Direktörü

Yorumlar  

 
+15 #2 biinaz erbey 25-02-2013 10:32
sevgili murat bey'e, her zaman göstediği sonsuz anlayış için yeşim hemşireye ve tabikii embriyoloğumuz Feyhan hanım'a bana bu güzel duyguyu yaşattıkları için binlerce kere teşekkür ederim... iyi ki varsınız....:)
Alıntı
 
 
+22 #1 nazmiye çetin 09-05-2012 13:33
Kendisinin ve ekibinin deneyimlerine ve el manipülasyonuna gözü kapalı güvenmekte fayda var.Kaldı ki bunu kendisiyle çalışmış biri olarak söylüyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Op.Dr.Murat Erdemir'den

dr-murat-erdemir-anasafa

Bugüne kadar binlerce bebeğe sahip olan Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana...
Devamını oku

SGK

Tüp Bebek Maliyetleri
- Tüp bebek mikroenjeksiyon yöntemi maliyetleri.
- Tüp bebek tedavi ücretine dahil olan hizmetler
Devamını oku

Anket

Sizce tüp bebek merkezinde psikolog gerekli midir?